Haber

Soylu: Erkekler erkeklerle evlenecek, kadınlar kadınlarla

İçişleri Bakanı Soylu, Bilecik’te AK Parti Teşkilat Akademisi’nde konuştu. Soylu, LGBTİ +’ları amaç alarak, “Beni bağışlayın, erkeklerle erkekler evlenecek, kadınlarla kadınlar evlenecek. Tam Kılıçdaroğlu’na göre bir politika” sözlerini kullandı.

Soylu konuşmasın ilgili kısmında şunları söyledi:

Kültürel terörizm var. Bedellerini unutturmaya çalışılan, dinini unutturmaya çalışılan, birliği unutturulmaya çalışılan, ana baba sevgisi ve aile bağlılığını unutturmaya çalışılan bir terör örgütü propagandası, yıllarca bizden ayırmaya… Tam Avrupa’nın politikası, tam Amerika’nın siyaseti böl-parçala-yönet, kimliğini değiştir ve başkalaştır. Motamot Türkiye’ye bugün uyguladıkları gibi.

‘BENİ BAĞIŞLAYIN, KILIÇDAROĞLU’NA GÖRE BİR POLİTİKA’

Ne olacak? LGBT getirecekler Türkiye’ye. Beni bağışlayın, erkeklerle erkekler evlenecek, kadınlarla kadınlar evlenecek. Tam Kılıçdaroğlu’na nazaran bir siyaset. Yazıklar olsun. Bütün kıymetlerden mahrum. Bütün anlayışlardan mahrum. Avrupalının ve Batı’nın gönlüne gireceğim diye neredeyse bütün değerlerimizi başkalaştıracak bir anlayışa dayanan bir politika oluşturmaya çalışıyorlar. Büyükelçiler ne talimat verirlerse, Batı’dan hangi talimatı alırlarsa, hamburger yerken onlara neler söyleniyorsa elbette bunu Türkiye’de örgütlemeye çalışıyorlar. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu