Ekonomi

Türk ve Ruandalı İş İnsanları MÜSİAD’da Bir Araya Geldi

Türkiye-Ruanda İş Geliştirme Toplantısı, Türk ve Ruandalı iş insanlarının iştirakiyle MÜSİAD Genel Merkezinde gerçekleştirildi.

MÜSİAD İhracatı Geliştirme Komitesi uyumunda düzenlenen Türkiye-Ruanda İş Geliştirme Toplantısı, MÜSİAD Genel Lider Yardımcısı Davut Altunbaş, Ruanda Özel Bölüm Federasyonu Lideri Robert Bafakulera ve iş insanlarının iştirakiyle MÜSİAD Genel Merkezinde gerçekleştirildi.

MÜSİAD Genel Lider Yardımcısı Davut Altunbaş ve MÜSİAD İhracatı Geliştirme Komitesi Lideri Abdülkadir Sıcakyüz’ün açılış konuşmalarıyla başlayan program, Ruanda Özel Sektör Federasyonu Başkanı Robert Bafakulera ve Ruanda Özel Sektör Federasyonu Daimi Sekreteri Richard Niwenshuti’nin gerçekleştirdiği Ruanda’daki iş fırsatları ve Türk iş insanlarının faydalanabileceği fonlara yönelik sunumla devam etti.

Etkinlik çerçevesinde iki ülke ticari ilgilerinin geliştirilmesi ve iş birliğinin güçlendirilmesi hedefiyle MÜSİAD ve Ruanda Özel Bölüm Federasyonu ortasında âlâ niyet muahedesi imzalandı.

Türkiye-Ruanda İş Geliştirme Toplantısı, 14 farklı bölümden Türk ve Ruandalı iş beşerinin katıldığı B2B görüşmeleriyle son buldu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu